پاستیل

یکی از عرصه های سرمایه گذاری پرسود که می توان با کمترین سرمایه، بهترین بازدهی را از آن انتظار داشت، مربوط به پاستیل فروشی می باشد اما توجه داشتن به برند تولید کننده و جایگاهی که در بازار دارد از مهم ترین عوامل تاثیر گذار در میزان سودآوری می باشد.
شاید یک برند ناشناخته را بتوان با حاشیه سود بیشتری به فروش رسانید اما این مسئله نیاز به برند سازی داشته و همچنین زمان بیشتری را باید صرف این امر نمود.
در حال حاضر پاستیل های خارجی از بیشترین حجم تقاضا در بازار کشور ما برخوردار می باشند اما پاستیل های ایرانی هم به نوبه خود با توجه به مزیت هایی که دارند می توانند جایگاه لازم را به دست آورند.

پاستیل اسپانیایی ویدال
از بهترین برندهای عرضه کننده پاستیل های خارجی، می توان به محصولات شرکت اسپانیایی ویدال اشاره نمود که با توجه به نوع تولید انجام شده برای این پاستیل های اسپانیایی، به عنوان اولین برند خوب و باکیفیت شناخته شده است.
از جمله این ویژگی ها می توان به تولید پاستیل های بدون گلوتن اشاره نمود و حفظ طعم مناسب و ارائه تنوع بالا از مهم ترین مزیت های پاستیل های ویدال محسوب می شود.

پاستیل ترکیه ای
بدون شک در صورت فعالیت تجاری در عرصه پاستیل فروشی، با برند ببتو نیز آشنایی لازم را خواهید داشت و پاستیل ترکیه ای نام برده شده، دارای بیشترین تنوع ممکن بوده و در نوع خود با توجه به قیمتی که ارائه نموده است نیز توانسته محصولی خاص را به بازار ارائه نماید و با انتخاب این پاستیل های خارجی، بدون شک می توان به بهترین فروش نیز دست یافت.
پاستیل های پلی و پاستیل های هاریبو نیز از دیگر برندهای عرضه کننده پاستیل های ترکیه ای می باشند که در نوع خود نیز دارای مشتریانی منحصر به فرد خواهند بود و این پاستیل ها هم می تواند حاشیه سود مناسبی را به همراه داشته باشد.

پاستیل های آلمانی
همانگونه که می دانید پاستیل های هاریبو، نخستین بار در کشور آلمان، تولید شد و این پاستیل های خرسی خوشمزه توانست مشتریان بسیاری را در کشورهای مختلف به سمت خود بکشاند و از همین رو با توجه به استقبال شدید از پاستیل های خوراکی، با راه اندازی خطوط تولیدی جدید در کشورهای دیگری همچون ترکیه هستیم اما همواره توجه داشته باشید که پاستیل های آلمانی هاریبو از سطح کیفی و طعم بالاتری برخوردار هستند.

پاستیل ایرانی
شرکت های شکلات سازی ایرانی با توجه به نیاز بازار داخلی به انواع پاستیل های میوه ای خوشمزه، اقدام به راه اندازی خط تولید پاستیل نموده اند که در این زمینه شرکت هایی همچون ژل ژله، شیرین تک، آیدین، شیرین عسل از جمله برندهای قوی و مطرح می باشند که فعالیت های تولیدی در زمینه پاستیل سازی را به انجام رسانیده اند و شما به عنوان یک فعال تجاری در عرصه پاستیل فروشی، بر اساس سرمایه و اهداف خود، می توانید برای خرید عمده پاستیل های خارجی و ایرانی اقدام نمایید.