پودر کاکائو

فراوری دانه های کاکائو از جمله اقداماتی است که سبب می شود تا مواد اولیه مورد نیاز در صنعت شکلات سازی را تامین نمود و از جمله آن ها می توان به پودر کاکائو، کره کاکائو، کاکائو مس اشاره نمود و هر یک از این موارد با توجه به مراحل جداسازی، دارای کاربردها و زمینه های مصرفی مختلفی هستند.
با توجه به رشد درخت کاکائو در مناطق گرمسیری، واردات آن به ایران از سواحل عاج انجام می شود و شرکت شیرین عسل به عنوان یکی از کمپانی هایی است که سرمایه گذاری های لازم برای فراوری دانه های کاکائو را با راه اندازی خطوط تولیدی به انجام رسانیده است.

پودر کاکائو هلندی
علاوه بر ایران، کشورهای متعددی اقدام به فراوری پودر کاکائو نموده اند که در این میان هلند از جمله مواردی است که توانسته بهترین و خوش طعم ترین محصول پودر کاکائو را تولید و به بازار عرضه نماید و در ایران نیز این محصول پودر کاکائو، دارای مصرف بالایی می باشد و دارا بودن قیمت های بالای این پودر کاکائو، سبب شده تا مشتریان مخصوص به خود را داشته باشد.

پودر کاکائو اسپانیایی
یکی دیگر از محصولات پودر کاکائو خارجی که وارد بازار ایران می شود مربوط به برندهای اسپانیایی می باشد که از جمله آن ها می توان به پودر کاکائو اولم و مونر اشاره نمود و هر کدام از این موارد نیز با دارا بودن کدهای مختلف، برای زمینه های مصرفی متعددی قابل پیشنهاد خواهند بود.

پودر کاکائو ترکیه ای
از کشور ترکیه هم همه ساله بهترین برند پودر کاکائو با نام آلتین مارکا وارد می شود که این محصول نیز با دارا بودن قیمت های مناسب خود، یک محصول خاص برای شرکت های شکلات سازی و دیگر تولید کنندگان محسوب می شود که کد رنگی مختلف، امکان خرید عمده آن ها وجود دارد.

پودر کاکائو ایرانی
شرکت شیرین عسل به عنوان برند تولید کننده پودر کاکائو ایرانی می باشد که این محصول نیز در نوع خود می تواند ارائه دهنده مزیت های رقابتی همچون کیفیت و قیمت ارزان باشد که برای خرید عمده متنوع ترین محصول پودر کاکائو می توانید در کمترین زمان اقدام نمایید.